0 212 639 33 33 pbx
 
info@erginer.com.trBiz Kimiz?

Hakkımızda

Hakkımızda
Başlık
Firmamız, 1957 yılında “Erginer Porselencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş.” adı ile İstanbul Sanayi Odası'na kayıt olmuştur. 1950-1980'li yıllar arasında porselen imalatı yapan firmamız bu yıllardan sonra teknik seramik imalatına da başlamıştır.

Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek 1990'lı yıllarda “Alümina” adı verilen yüksek sertlik ve aşınma dayanımına sahip alüminyum oksit seramiklerinin üretimine başlanmıştır. 2000'lı yılların başında da “Titanya” adı verilen titanyum dioksit teknik seramikleri ve “Zirkonya” adı verilen zirkonyum dioksit teknik seramiklerin üretimine başlanmıştır. Bu gelişmeler ile birlikte firmamız ağırlıklı olarak tekstil sektörünün yanında bakır-çelik tel çekim ve kablo sektörü ve diğer sektörlere de hizmet vermeye başlamıştır.

60 yılı aşan tecrübesi ile günümüz teknolojilerini birleştiren firmamız Türkiye'de profesyonel anlamda teknik seramik ve porselen üretimine tüm hızıyla devam etmektedir. Firmamızın temel prensibi; kalitesinden ödün vermeden, müşterilerimizin memnuniyetini birinci planda tutarak teknik seramik ve porselenleri Türkiye'de üretmektir. Bunun için entegre üretim yapan firmamız müşterilerinden gelen özel talepleri de zorlanmadan karşılamaktadır. Firmamız; yurtiçi ve yurtdışında katıldığı fuarlarla birçok ülkede ürünlerini tanıtmış ve kalitesi ile kendini ispatlamıştır.

Yurtiçinde bulunan bölge müdürlüklerimiz ile Türkiye'deki müşterilerimize ve bunun yanı sıra yurtdışında Almanya, Rusya, Portekiz, İspanya, Meksika'daki mümessilliklerimiz ile de dünya pazarına hizmet vermekteyiz.

İletişim Formu

Ersa  Güvenlik Kodu

Erginer Seramik ve Kompozit San. Tic. A.Ş.

Yalçın Koreş Cad. Kor Sk. No:8  
Yenibosna - İstanbul
0 212 639 33 33 pbx   
0 212 639 00 33  
info@erginer.com.tr  

Sosyal Medya

       
© 2024 Erginer Seramik ve Kompozit San. Tic. A.Ş.
>